Вітаю вас друзі. Щось я давно не піднімав на сторінках свого блогу цікаву тему диких кішок. Доведеться надолужувати. І сьогодні дозвольте, я вам розповім про індокитайському тигрі. Про цих дивовижних, гарних, милих, чудових, красивих, граціозних тварин.

Індокитайський тигр це один з підвиду тигрів, які мешкають у Лаосі, Камбоджі, М’янмі, Малайзії, В’єтнамі, Таїланді. За своїм зовнішнім виглядом індокитайський тигр трохи менше ніж бенгальський тигр і до того ж має трохи темніше забарвлення. Самець цього виду має довжину тіла приблизно від 2,5 до 3 метрів. Маса тіла становить від 150 до 200 кілограм. Звичайно, бувають і винятки у цих диких кішок. Наприклад, був спійманий один примірник, який важив понад 250 кілограм. Самиця має довжину тіла приблизно від 2,3 до 2,5 метрів. Маса тіла у самки індокитайського тигра коливається від 100 до 125 кілограм.

Спосіб життя цього виду практично не відомий. Є лише деякі крихти знань. А так все покрито мороком. Достеменно відомий той факт, що самка індокитайського тигра народжує тільки 2-3 тигреня за раз.

В даний час популяція цих тигрів становить близько 1500 особин. Найбільша кількість їх живе в Малайзії, оскільки браконьєрство в цій країні карається жорсткими законами, що не можна сказати про В’єтнамі, де популяція цих тварин була практично винищена для потреб китайської медицини.

Живуть ці дикі кішки в основному в лісах, які розташовані в гірських місцевостях, які розташовані на кордонах країн, де доступ людей в ці ділянки місцевості практично відсутня.

Популярність: 22%

  • Головна
  • Дикі кішки