Вітаю вас друзі. Продовжуємо розмову про бенгальських тигрів. Ці красиві дикі кішки не можуть залишити байдужим ні кого. Їх грація, краса, витонченість варті уваги.

І так продовжуємо. А почнемо з дивного факту. Якщо бенгальський тигр почне гарчати, то його рев можна почути на відстані три кілометри. На початку століття ці тигри нападали на людей у багатьох провінціях Індії. Вченими було проведено дослідження, чому так відбувається. Чому ці дикі коти нападають на людей. Результати були приголомшливі. Причиною цих нападів виявився — індійський дикобраз. Здивовані? Зараз поясню чому.

Якщо полювання виявляється невдалою, тигр отримує від дикобраза своєрідний подарунок — голки. Вони впиваються в шкіру і заподіюють жахливу біль. Так мисливця ці дикі кішки перетворюються на здобич. Поранений тигр не може вже полювати на велику і швидку дичину, і він вибирає більш дрібні цілі чи людей.

З початком минулого століття поголів’я бенгальських тигрів скорочується. Так, наприклад, в Індії все частіше і частіше проводяться різні заходи щодо охорони цих прекрасних і красивих тварин. Організовуються різні національні парки. Один такий з величезними територіями утворений в дельті річок Брахмапутра і Ганг. Там мешкає приблизно близько 500 особин. Найголовніше ці дикі кішки живуть у природних умовах, без будь-яких обмежень і найважливіше під захистом влади.

Ось, мабуть, і все що я хотів вам розповісти друзі про чудових і гарних бенгальських тигрів. Сподіваюся, вам сподобалися мої друзі статті.

Популярність: 18%

  • Головна
  • Дикі кішки