Вітаю вас друзі. Дозвольте з вашого дозволу продовжити розмову про амурському тигру. Ці дикі кішки є господарями великих територій. Так, наприклад одна тигриця є господинею приблизно 400 — 450 квадратних кілометрів. Погодьтеся чималенька територія.

Протягом всього свого життя тигри не покидають своїх територій, якщо достатньо їжі.

Обходячи свої володіння, самці постійно контролюють, що інші самці, не забиралися в його володіння. Чоловічі особини в основному живуть на самоті, а ось жіночі іноді живуть в групах.

Також друзі хотів сказати, як вітають один одного ці дикі кішки. При зустрічі вони один одного вітають своєрідними звуками, які виходять при швидкому вдиханні повітря через рот і ніс. Також свою дружелюбність вони показують при дотику головами, суперечками про бока один одного.

При своїх розмірах і великим апетиту, амурський тигр проводити більшу частину часу на полюванні. Основним об’єктом полювання є плямистий олень, изюбрь, козуля, благородний олень, кабан, дрібні ссавці. Також при відсутності цих цілей дані дикі кішки не проти зайнятися полюванням на птахів, мишей, жаб. Також можуть поласувати рибою і плодами рослин. Для нормального проживання амурський тигр повинен споживати близько 10 кілограмів м’яса на добу.

До розмноження амурські тигри готові з 4,5 — 5 років свого життя. Після знаходження самки, самець деякий час проводить з нею і потім залишає її. Після закінчення 90 — 100 днів на світло з’являється 3-4 сліпих тигреня. А через 8-9 днів вони вже відкривають очі, а в двотижневому віці ці маленькі дикі кішки починають заводити зубами.

Як тільки маленькі тигренята досягають двомісячного віку, вони залишають перший раз в житті притулок. Подорослішавши і досягнувши віку шести місяців, вони з матір’ю починають полювати. Таке тренування може розтягнутися на довгі місяці. Приблизно в один рік зміцнілі тигренята вже починають самостійно полювати, але мати вони не залишають. Перші 1-3 роки свого життя вони перебувають з нею. І тільки досягнувши віку 4 — 4,5 роки ці молоді дикі кішки починають свій самостійний шлях.

Ось, мабуть, і все що я друзі хотів розповісти вам про таке представника диких кішок як амурський тигр. Сподіваюся, вам друзі сподобалася моя стаття.

Популярність: 12%

  • Головна
  • Дикі кішки