Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Вітаю вас шановні друзі. Зовсім недавно я опублікував статтю під назвою В центрі уваги дикі кішки, де обіцяв підготувати серію статей на дану тему. І якщо пам’ятаєте, вирішив розпочати серію публікацій про тигрів.

І ось сьогодні перша стаття на цю тему. А присвячена вона буде амурського тигра або як його ще називають далекосхідний або уссурійський тигр.

Даний вид є самим північним і одним на жаль, нечисленних представників тигрів. Слід зазначити, що даний вид занесений в Червону книгу як зникаючий вид.

Мешкають ці прекрасні дикі кішки по берегах річок Уссурі і Амур. Звідси й назва цього виду. Всього налічується близько 475 особин, причому приблизно 50 особин мешкає на території Китаю, а решта на території Російської Федерації.

Тепер давайте розглянемо зовнішній вигляд цього граціозного тварини. Серед інших своїх побратимів амурський тигр є більшим виглядом, має більш густою шерстю. Забарвлення шерсті жовтий з чорними смугами, живіт білого кольору. Сам забарвлення трохи світліше, ніж у інших видів.

Є дорогі друзі цікавий момент, ніж своєрідні ці дикі кішки. Справа в тому, що амурський тигр має шаром жиру на животі товщиною п’ять сантиметрів. Це йому дає відмінний захист від холодного вітру і низьких температур.

Йдемо далі. Амурський тигр має голову округлої форми з короткими вухами, гнучке видовжене тіло, ноги середньої довжини і довгий хвіст. Довжина тіла самця він носа до кінчика хвоста в середньому від 3-4 метрів, цієї довжини хвіст може досягати довжини приблизно 100 — 130 сантиметрів. Маса дорослого самця може бути від 180 — 250 кілограм.

Хотілося б сказати, що ці дикі кішки, незважаючи, на що вони крупніше своїх побратимів, можуть бігти по снігу зі швидкістю до 50 кілометрів на годину. Також амурський тигр має і великою фізичною силою. Так при вдалому полюванню він свою здобич, яка вагою більше 100 кілограм може тягнути по снігу майже кілометр.

На цьому друзі дозвольте закінчити першу частину статті про амурського тигра і раскланяется. У другій частині я продовжу розмову про це чудове тварина.

Популярність: 12%

  • Головна
  • Дикі кішки