Вітаю вас друзі. Як би ви поставилися до того, якщо у вас вдома жила справжня дика кішка? Наприклад, бенгальський тигр. Несподіваний питання погодьтеся. А я от коли побачив цю новину, сам досить сильно здивувався. Тому поспішаю вам розповісти про цю дивовижну новини, причому з ілюстраціями.

І на початку історії перенесемося в Південно-Африканську Республіку в місто Бракпан. Там живуть Майкл Джемісон і Джекі Сміт. А ось з ними двомісячний тигреня на ім’я Енцо.

Як запитаєте, виявився тигреня в їх будинку? Та дуже просто. Один з прекрасних сонячних днів вони вирішили завести собі домашнього вихованця. Але звичайно можна було завести собаку або кішку, а ні, вони вирішили, що їм неодмінно потрібна тигр. Сказано зроблено. З усіх пропозицій вибір був, зробив на користь молодого двомісячного бенгальського тигра.

За рік проживання в будинку Майкла Джемисона і Джекі Сміт тигреня Енцо з маленького створення перетворився в розкішного тигра, який важить 170 кілограм. Енцо в день з’їдає 5 кілограмів м’яса і випиває близько 2 літрів молока. Також він як кожна домашня кішка обожнює бути в центрі уваги. Любить поспати і трохи почухати кігті про оббивку дивана. Правда після цього меблі приходить в повну непридатність.

Що говорять господарі будинку про свою дикої кішки

Майкл Джемісон каже, що його вихованець як справжній кошеня. Він його взагалі не боїться і при кожній вільній хвилині намагається приділити йому увагу і пограти з ним. Жити в одному будинку з Енцо це просто чудові відчуття. Він веселий і добрий, але звичайно не забуває він хижак. Тому при кожній з них грі і при його необережності справа іноді закінчується глибокими подряпинами на його руках.

Ось, мабуть, друзі і вся новина. Сподіваюся, ця дика кішка по імені Енцо також сподобалася вам, як і мені. Ну а господарям цього бенгальського тигра я хотів би побажати всього найкращого і всього самого доброго.

Популярність: 15%

  • Головна
  • Цікаві новини