Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Доброго дня дорогі друзі. Сьогодні я випадково побачив одну важливу новину. У майбутні новорічні свята Міжнародний благодійний фонд, який називається «Дарують надію», проводить дуже корисну і потрібну акцію під девізом «Поділись святом».

Суть акції полягає в тому, що б надати посильну допомогу притулкам для бездомних тварин і подарувати цим милим обділених життям звіряткам справжнє свято на Новий рік. Адже милі собаки та чудові кішки теж хочуть свята.

Якщо хто з Вас шановні друзі хоче взяти участь у цій гарній акції, то в зоологічних магазинах міста Москви буде прийматися все що необхідно нашим чотирилапим друзям. Ви можете пожертвувати на потреби притулків: лотки, засоби гігієни, консерви, іграшки, ласощі, повідці, наповнювачі, нашийники, підстилки. Все це буде передано в такі притулки для бездомних тварин «Поклик предків», «Бім», «Лісовий притулок».

Проводячи цю акцію, творці хочуть закликати москвичів в честь новорічних свят допомогти тим, у кого немає добрих господарів, немає життєвого тепла, ні домашньої даху над головою, адже чудові кішки і милі собаки потребують в цьому.

Якщо хтось хоче взяти участь в акції «Поділись святом» то ось адреси пунктів збору подарунків для нужденних в цьому бездомних собак і кішок у місті Москва:

вулиця Космонавтів, будинок 12;

проспект Миру, будинок 118;

вулиця Краснопрудная, будинок 13/1;

Ленінградський проспект, будинок 66;

вулиця Генерала Глаголєва, будинок 1;

вулиця Привольная, будинок 65/32;

вулиця Годинна д 18;

мережа зоомагазинів «Марквет»;

мережа зоомагазинів «ЗооГалерея»;

Друзі. Якщо ви станете учасником цього доброго проекту, то тим самим навіть своїми незначними зусиллями створити справжнє свято для тварин і подаруйте промінчик надії. Адже допомога бездомним собакам і кішкам це соціальна відповідальність для кожного з нас. І ви зможете подарувати справжні новорічні свята і милі собаки, і чудові кішки обов’язково оцінять вашу доброту.

Популярність: 8%

  • Головна
  • Цікаві новини