Вітаю вас друзі. І сьогодні я вам би хотів вам розповісти про одному красивому і чудову тварину. І так це чорна пантера. Я думаю, в дитинстві ми всі дивилися мультфільм «Мауглі» і бачили там Багиру. Багатьом ця чорна кішка дуже подобалася. А як не подобається? Завжди витончена, витончена, красива.

А тепер друзі вам маленький сюрприз. Чи знаєте ви, що такого окремого виду тварин як пантери немає? Як водиться, пантерами називають таких кішок як леопард або ягуар, які мають чорним забарвленням.

Такий колір шерсті дуже йде на користь цим хижим кішкам. Оскільки в темряві або навіть при сутінках жертві практично неможливо визначити, де знаходиться мисливець. А враховуючи чудові природні мисливські інстинкти цих кішок, то можна сказати, що у жертви практично немає шансів.

Також темний колір шерсті дозволяє пантерам і самим ховатися від мисливців. Вміло маскуючись, вони дуже підвищують свої шанси зберегти собі життя. Так, наприклад, в одній з країн Південно-Східної Азії на території, якій мешкають пантери, кількість темним кішок вже перевищила кількість світлих кішок.

Що собою являє чорна пантера?

І так, що ж являє собою чорна пантера. Ну, перш за все друзі це треба сказати це дуже красиві представники сімейства котячих. За своїми розмірами пантери досить потужні, що дає їм можливість полювати на інших тварин які більшими за розмірами і вагою.

Також не дивлячись, що це кішка вона любить воду. Причому не проти похлюпатися у воді і іноді поплавати. І треба сказати плавці вони досить добрі.

Основна зброя цих кішок це довгі ікла і гострі кігті. Їх поєднання робить цих диких кішок справжнім кошмаром травоїдних мешканців джунглів.

За своїми розмірами пантери не дуже великі кішки. Але слід відзначити той факт, що не дивлячись на середні розміри свого тіла, у них дуже чудово розвинена мускулатура. Їхні потужні задні і передні кінцівки з досить широкими лапами дозволяють стрибати у висоту до 6 метрів і бігти на коротких відстанях зі швидкістю близько 50 кілометрів на годину.

Спосіб життя чорних пантер

Як і всі кішки, чорні пантери також обожнюють лазити по деревах. І треба зізнатися у них це виходить дуже здорово. Звичайно, вони особливо мало полюють, перебуваючи на деревах. Але якщо є можливість, то їх здобиччю стають зазевавшиеся мавпи.

Але більшу частину часу вони перебувають на гілках дерев для відпочинку. Зручно розташувавшись, пантера звішує лапи вниз і починає дрімати.

З настанням сутінків або з появою голоду починається полювання, що відбувається на землі. Зазвичай такими об’єктами стають різні парнокопитні.

Однак пантерам багато їжі не потрібно. Вони їдять зазвичай в міру. Наситившись, вони повертаються на улюблені гілки дерев і відпочивають. Навіть з’являється деяка лінь. Мали випадки, коли ці ситі дикі кішки, розташувавшись в кроні дерев, просто спостерігали, як недалеко від них, можна сказати на відстані 3-4 стрибків паслися антилопи.

Ще трохи про чорних пантерах

А тепер на закінчення хотів розповісти ще трохи про цих дивовижних кішках. Наприклад, вони були присутні на гербах таких королів як Генріх IV, і Генріх VI. Погодьтеся, адже не дарма королівські особи включили в герб саме пантеру.

Також ще, наприклад, на державному гербі однієї африканської країни є ця кішка. Це держава Габон. В гербі цієї країни чорна пантера означає пильність і хоробрість глави держави.

Популярність: 68%

  • Головна
  • Дикі кішки