Доброго дня. І так дорогі друзі для вас я підготував чергову статтю, де знову два головних героя. А назвати я її вирішив Черчілль і чорний кіт. Якщо ви пам’ятаєте, була зовсім недавно стаття схожа стаття. Там я розповідав про генерального секретаря ЦК КПРС Леоніда Ілліча Брежнєва і його вихованця. Так от я вирішив продовжити цю серію і сьогодні у нас нова захоплююча історія.

І так я починаю. Ось у нас, а зокрема в Росії, з століття в століття повелася така думка, що не світле нявкають створення це погана прикмета, оскільки він провісник бід та невдач. А ось в Англії навпаки. Там темні як ніч нявкають друзі приносять удачу. Тому тамтешні англійські поважають себе політики не обходяться без цього чудового вихованця. Чому запитаєте ви? На ваше питання вони можуть привести три основних доводу.

Чорний кіт і велика політика

Перший. Ці створення володарі високого інтелекту. Другий. Вони володарі високої енергетики. Третій. Завжди незалежні і дипломатичні. І якщо ці якості разом зібрати, то вийде, те, що потрібно успішного публічного оратору.

Черчілль як ми знаємо, був дуже мудрим політиком і також знав ці три догми успішного політичного діяча. Тому нявкають вихованці постійно жили у нього в будинку. Більше того. У хвилини прийняття дуже важливого рішення сидячи біля каміна, викурюючи свою улюблену сигару, у нього йшла розмова зі своїм співрозмовником. Вгадайте, хто був? Вірно. Його улюблений і вірний друг.

І ось протягом багатьох років він залишався успішним політиком. Настав вирішальний 1953 рік. Щорічний з’їзд консервативної партії. Вже до того часу в кулуарах політичного об’єднання літали розмови про необхідність відставки прем’єр-міністра у відставку. Занадто він довго при владі і занадто старий для країни.

І дійсно. За роки політичної боротьби прем’єр-міністр серйозно втомився. Йому був необхідний приплив нової інтелектуальної і життєвої енергії. Мудрий дипломат вирішив порадитися зі своїм коханим слухачем, який супроводжував його протягом багатьох років. Але за цей час і вірний друг теж постарів і підказав, що йому вже не під силу таке завдання, але допомогти він подумки може.

Величезний вплив чорного кота

І тут сталося неймовірне. Біля дверей на Даунінг-стріт виявляється маленьке кошеня. Який прийшов туди сам по закінченні п’яти хвилин після розмови прем’єр-міністра і його багаторічного вірного друга. Сер Вінстон зрозумів, що це йому допоможе. Обов’язково взявши з собою цього малюка на конференцію, він здобув нищівну перемогу над недругами. Його мова по закінченні була зустрінута бурхливими оплесками. Пізніше ці події будуть описані їм в своїх мемуарах.

І на закінчення хотів би сказати. Багато великі люди були спостережливі, мали аналітичний розум і володіли якимось гострим і незрозумілим чуттям. Що давало їм бачити речі по-іншому, яскравіше, гостріше. І це давало їм перевагу над суперником. Згодом їх стали називати великими. Найголовніше вони прекрасно розуміли і усвідомлювали роль молодших друзів в нашому житті і Черчілль того чудове підтвердження.

Популярність: 19%

  • Головна
  • Цікаві історії