Привіт друзі. Сьогодні хотів поговорити з вами про британської кішці. В даний час ця порода дуже популярна. Хоча можу сказати кошеня цієї породи не з найдешевших. В даний час ціни у нас від двохсот до п’ятисот доларів за кошеня. Тепер більш докладно про саму породі.

Дана порода, як було сказано вище, має широке поширення і більшу популярність. В тому числі і Великобританії. Зоряний цієї породи настав більше двадцяти семи років тому. Було отримано офіційне визнання породи в 1984 році.

Що з себе представляє даний вид кішок? Представники цієї породи бувають починаючи від середніх до великих розмірів. По виду можна сказати що це самець лінивий кіт. Однак ця думка помилкова. За характером спокійні, досить рухливі, активні. Дуже невибагливі і порівняно легко можуть пристосуватися до умов життя. Великим плюсом є велика прихильність кішок особливо до дітей.

Характеристики британської кішки

Шерсть у британської кішки коротка, густа, з наявністю густого підшерстя, який дещо відстає від поверхні тіла, але при цьому не потрібно частого розчісування. Що стосується масті, то вона може бути одноколірною, рівною наприклад білої, чорної, блакитний без малюнка. Або ж двокольоровою. Наприклад, черепаховій з білими плямами або чорний з сріблястою мордочкою. При будь-якої масті, крім димчастою і сріблястою, волосся буде забарвлений рівномірно до кореня. Всього за забарвленням шерсті виділяють близько 60 видів.

Голова круглої форми з легко виділеним широким лобом і закругленою мордочкою. У котів на відміну від кішок помітно розвинені щоки. Вуха широко розставлені, невеликі, трохи заокруглені. Ніс не довгий, можна сказати короткий, але при цьому широкий і досить прямій. Очі виділяються, тому що великі, виразні, круглі. Колір їх зазвичай гармонує з забарвленням шерсті тварини.

Мускулисте тіло, кремезна і досить сильний. Шия трохи коротка, і досить товста. Груди велика, широко розвинена. Плечі дуже масивні. Ноги даної породи прямі, потужні, короткі. Лапи досить великі, міцні, круглі. Хвіст не дуже довгий, трохи товстий, який звужується до кінця.

Популярність: 31%

  • Головна
  • Види кішок