Привіт друзі. Сьогодні у мене для вас є дві дуже цікаві історії. Головні герої їх Леонід Ілліч Брежнєв і чорний кіт. Щоб ви не нудьгували в загадках, що їх може пов’язувати я, мабуть, почну розповідати цю першу з цих двох дивовижних історій.

А почалося все в далекому тисяча дев’ятсот шістдесят дев’ятому році. Брежнєв перебував з офіційним візитом в Індії. І ось на одному прийомі генеральному секретарю був представлений Далай-лама. Про це первосвященика ламаїстської церкви в Тибеті було багато легенд. Він міг читати книги з закритими очима або вилікувати за кілька сеансів тяжкохворих людей. Не минуло й кілька хвилин після знайомства, а Далай-лама вже вразив Леоніда Ілліча, повідомивши йому, що той переніс інфаркт тринадцять років тому. Брежнєв про це не кому не поширювався і не міг зрозуміти, як він дізнався.

Ближче до кінця зустрічі Далай-лама повідомив Брежнєву, що у нього буде багато небезпек у житті і щоб уберегтися від них йому допоможе піднесений подарунок. Цим подарунком виявився чорний кіт. Коли подарунок вручався, було сказано, що годувати його повинен сам генсек і тільки сирим м’ясом. Якщо кіт загине, то й дні його власника будуть полічені.

Привізши в Радянський Союз, отриманий подарунок, Леонід Ілліч назвав його Лама, поселив на своїй дачі і виділив для його проживання цілу кімнату. Сам його годував і тільки телятиною з кров’ю.

І ось через деякий час чорний кіт себе проявив. А точніше його дар передбачення. Двадцять першого січня тисяча шістдесят дев’ятого року Лама прокинувся дуже рано, ніж зазвичай і почав проситься в спальню господаря. Опинившись в спальні, він відразу скочив на груди лежачого господаря і жалібно почав нявкати. Пізніше весь ранок він ні крок не відходив від генсека і весь час нявчав.

І ось країна зустрічала повернення космонавтів Шаталова, Хрунова, Єлісєєва, Волиновим. Космонавти, зустрінуті в аеропорту Брежнєвим, прямували в Кремль. Також були запрошені на святковий обід Терешкова, Берегової, Леонов, Миколаїв. І ось урядовий кортеж з трьох машин рушив у бік Кремля.

На під’їзді Леонід Ілліч мабуть згадав дивну поведінку кота, він пропустив машини космонавтів вперед, а сам зайняв місце в кінці колони. Те, що трапилося відомо всім. Переодягнений у міліцейську форму Ільїн розстріляв з двох пістолетів головний машину кортежу. Випустивши в нього чотирнадцять куль. З тих, хто перебували у першій машині, були легко поранені Миколаїв та Береговий. І був смертельно поранений водій.

Ось так Леонід Ілліч повністю повірив у надздібності подарованого йому кота і більше не сумнівався, що чорний кіт володіє даром передбачення. Це була одна з двох історій. А трохи пізніше я надам для вас і другу частину цієї чудової історії.

Популярність: 24%

  • Головна
  • Цікаві історії