Доброго дня дорогі друзі. Як ви знаєте, існують різні види кішок. Їх велике різноманіття. І сьогодні я хотів би Вам розповісти про чудову такий породі як — бомбейська кішка. Ця порода дуже і дуже мені симпатизує і цю статтю я хотів би присвятити свою улюблену кішку Березні, якої вже давно немає зі мною. Мартик я тебе пам’ятаю і сумую.

Почати з Вашого дозволу хочу з історії зародження цієї породи. Виведення цих кішок почалося в далекому 1958 році. Результатом появи стало схрещування бурмезов темно-коричневого забарвлення і чорною короткошерстной американської кішки. Результат перевершив всі очікування. Вийшла чорна кішка або маленька пантера. А через 18 років порода бомбейська кішка була зареєстрована в Cat Fanciers Association. Тепер розглянемо цю породу ближче.

Бомбей — це чорна кішка. Ніс, хвіст, подушечки лап у неї виключно чорні. Доповнюють це прекрасні і чарівні очі золотистого кольору. Голова у кішки трохи заокруглена. Носик помітний як переходить до чола, підборіддя не виступає. Вуха середнього розміру, трохи виступають уперед і широко розставлені. Лапи пропорційні тулуба і злегка округлі. Хвіст не великий, можна сказати середньої довжини.

За розмірами ці види кішок не надто великі, але й не маленькі. Можна сказати середніх розмірів. Шерсть блискуча і м’яка. Буває коли відбувається линька, то колір з чорного переходить злегка коричневий.

По поведінці бомбейська кішка ласкава і добра. Завжди знаходить спільну мову з усіма членами сім’ї. Але і іноді може проявити характер. Наприклад, сісти в куточку і захотіти, що б про неї забули на якийсь час. При наявності потомства проявляє себе дуже суворою матір’ю. Спуску кошенятам не дає, але і любить їх до божевілля.

Ну і наостанок. Якщо ви знайдете контакт з цією кішкою, то вона буде любити більше за всіх інших членів сім’ї. Ось, наприклад, ви сидите і всією сім’єю дивіться телевізор. Прийде ця чорна кішка і обов’язково з усіх ляже у Вас на колінах і замурлычет. Такі незабутні миті. Так робила моя улюблена кішка Березня…

Популярність: 14%

  • Головна
  • Види кішок