Привіт друзі. Здійснилося. Я створюю свій перший блог любителів котів і кішок. Дата народження мого першого проекту 16 січня 2011 року. Примітно те, що мій сайт створюється в новому році кота.

І тема досить дуже символічна — про наших найулюбленіших і ласкавих домашніх тварин, від яких ми чуємо «Мяу» і «Мур». Для будь-якого у кого був кошеня чи буде в найближчому майбутньому — це завжди предмет захоплення, радості, симпатії і багатьох інших позитивних емоцій.

Кожен господар свого вихованця завжди буде вважати, що він у нього найкращий, самий грайливий, дуже милий і самий-самий кращий. І не в кого немає такого, який був би схожий хоч крапельки на свого.

Все тому, що починаючи з самого першого дня, коли маленький кошеня виявився в будинку він стає єдиним цілим зі своїм господарем. Між ними з’являється не видима зв’язок, яка з кожним днем росте і стає все сильніше.

Про що ж буде мій сайт?

Так про що ж буде створений мною сайт? Так, про все. А якщо бути точніше, то на будь-які на будь-які теми, пов’язані з цими прекрасними і граціозними тваринами. Я буду ділитися з Вами інформацією про види кішок, їх звичках, поведінці та харчування, а також про цікаві події і новини.

Думаю, багато хто теми будуть дуже цікаві всім. Сподіваюся, ви дізнаєтесь багато цікаво і корисного для себе. А може це вам допоможе, і ви все-таки вирішите завести у себе в будинку кошеняти. Моя думка — спробуйте. Не пошкодуєте і він стане Вашим найвідданішим другом.

На цьому друзі дозвольте закінчити першу свою статтю на моєму сайті і запросити Вас частіше бувати на моєму ресурсі, писати в коментарях, що Вас цікавить, ділитися порадами, рекомендаціями. Я буду радий Вас бачити.

З повагою, ваш CatBlogger

Популярність: 22%

  • Головна
  • Значущі дати