Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Доброго дня дорогі друзі. Сьогодні мій блог любителів котів і кішок відзначає день народження. Саме 16 січня 2011 року рівно рік тому з’явилася перша стаття. І ось що я хочу запитати себе, які досягнуті мною результати? І які цілі я поставив для себе на майбутнє?

Перш за все, хочу сказати, що це був експеримент для мене самого. Я хотів спробувати нього не розуміючи в блогах вести його і більш того розвивати. Знаєте, дуже сподобалося. Мені подобається писати про котів і кішок. Мені це тема, можна сказати, близька по духу.

За минулий рік на блозі була опублікована 118 статей. До них було залишено 86 коментарів. Також мені вдалося підняти тематичний індекс цитування або як скорочено кажуть ТІЦ. Тепер мій блог любителів котів і кішок має ТИЦ 10. Також я не обійшов увагою і PageRank. В даний час у блогу PR2.

В майбутньому 2012 році плани поставлені, звичайно, не грандіозні, а цілком здійснимі. Хотілося б підняти ТИЦ до 20, написати за рік 200 нових цікавих статей, підвищити відвідуваність блогу хоча б до 75 чоловік в день.

Відвідуваністю, чесно кажучи, я поки не займався. Так середня відвідуваність становить 20 осіб на день. Хотілося б більше. Значиться, будемо працювати.

Ну, а наостанок дорогі друзі, я хотів вам сказати, заходите частіше на мій блог любителів котів і кішок, коментуйте публікації, пишіть про що ви хотіли поговорити, що обговорити, що почитати. Я буду тільки радий почути ваші пропозиції.

Популярність: 10%

  • Головна
  • Значущі дати