Вітаю друзі. Сьогодні новина прийшла з туманного Альбіону. Англійський кіт Ларрі відправлений у відставку. Ви не знаєте хто такий Ларрі? Тоді поясню. Це кіт, який проживав в резиденції прем’єр-міністра Сполученого Королівства Девіда Кемерона і відповідав за знищення щурів і мишей. Я в одній зі своїх статей розповідав про нього і про його призначення на таку відповідальну посаду.

І так через приблизно півтора після призначення він залишає свою посаду. Як повідомляється в британській пресі, прем’єр-міністр Девід Кемерон відправив настільки високопоставленого кота у відставку з формулюванням за недостатньо гарне виконання своїх обов’язків. Адже у цього кота відкривалися чудові можливості.

Призначений на посаду головного мишолова в резиденції на Даунінг-стріт у лютому 2011 року Ларрі за цей термін не дуже зміг проявити себе. За час роботи при уряді Сполученого Королівства він зміг зловити тільки 1 мишу і все. Треба сказати, його попередник Хамфрі мав на своєму рахунку значно більшу кількість вдалих полювань і пійманих мишей.

Так чому англійський кіт був звільнений?

А тепер хотілося б розповісти про останньої краплі терпіння в Девіда Кемерона до Ларрі. А було так. Прем’єр-міністр, працював з паперами в своєму кабінеті в резиденції на Даунінг-стріт. Ларрі спокійно дрімав на стільці в кабінеті. І треба було такому статися, що Девіда Кемерона зауважує пробегающую миша по кабінету.

Можливо, будь-кіт або кішка моментально зреагував на таку здобич, і вмить виконали свої професійні обов’язки. Але не Ларрі. За час перебування на посаді головного мишолова він до такої міри обледащів, що просто провів поглядом тікає миша.

Результатом такої нахабності стало негайне звільнення і пошук нового гідного кандидата на місце головного англійської кота. Хто їм буде поки не відомо. Але думаю, що швидше ми дізнаємося. Якщо не хочете пропустити цю новину друзі, то підписуйтесь на оновлення мого блогу, і ви будете в курсі всіх подій, які стосуються наших чудових котів і кішок.

Популярність: 10%

  • Головна
  • Цікаві новини