Доброго дня шановні читачі мого блогу. Сьогодні я хотів розповісти Вам про один важливий і незвичайному кота на ім’я Ларрі. Хто такий він і чому важливий і незвичайний, запитаєте ви? Добре. Давайте почну з самого початку.

І так знайомтеся — Ларі. Це чудовий і красивий домашній кіт у резиденції нового прем’єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона. Його єдиним завданням буде боротьби з мишами і щурами на Даунінг-стріт, 10. Там, якщо хто не знає, розміщується з давніх часів резиденція прем’єр-міністрів Великобританії.

От ви запитаєте, а чому вирішили не з того сього завести кота? Що раніше в такому дуже-дуже важливе і не дуже звичайному місці був відсутній простий домашній кіт? І взагалі, звідки він?

Значиться так. Необхідність появи знищувача мишей стала гострою, після того як в одному з репортажів телекомпанії в кадрі була показана миша з резиденції на Даунінг-стріт. Представнику прем’єр-міністра довелося довго пояснювати з журналістами, і він заявив, що з завтрашнього дня в резиденції буде кіт.

Тепер поспішаю відповісти на друге запитання. Справа в тому, що до тисяча дев’ятсот дев’яносто сьомого року головним по знищенню гризунів був домашній кіт по кличці Хамфрі, який був узятий на цю посаду за часів Маргарет Тетчер. А з приходом Тоні Блера від його послуг відмовилися. За наявною інформацією дружина прем’єр-міністра не виносила котів і кішок. І тому виник такий тривалий перерву, за який гризуни стали себе почувати вальяжно і вільно.

А тепер відповідь на третє питання. Дорогі друзі, це не який не будь дуже дорогий домашній кіт благородних кровей. У нього немає господарів сєров, лордів, графів і герцогів. Він був обраний з самого старого лондонського притулку для тварин. При виборі було використано два критерії. Перший це ж звичайно нещадна боротьба з гризунами. І другий це дбайливе ставлення до меблів і речей, які в резиденції.

І ось кіт Ларрі на цю посаду підійшов. А далі для його успішної кар’єри йому залишається тільки одне. Винищувати й винищувати мишей і щурів в прем’єрській резиденції. Я думаю, у нього все вийде, і я бажаю йому удачі та успіхів у цій справі.

Популярність: 10%

  • Головна
  • Цікаві новини