Привіт всім. Сьогодні я хотів би розповісти вам про абіссінську кішку. Ці види кішок обожнюють ласку і увагу і дадуть відповідь Вам взаємністю. Їм подобається перебувати серед своїх господарів. Не подумайте, що вони такі нав’язливі просто вони цим висловлюють свою турботу і вдячність господарям. І почнемо, мабуть, з великих представників цього виду.

Кіт цього виду володіє великою силою для представників сімейства котячих. Так само на відміну від інших видів абіссінська кішка дуже і дуже енергійна. Кіт цієї породи завжди перебуватиме з Вами при виконанні домашніх справ. Дуже цікавий і не залишить без уваги жоден шафа і не одну коробку. Хотілося б відзначити таку річ. Якщо у Вашому будинку з’явиться незнайома людина, то від колишнього вашого улюбленця не залишиться і сліду. Гість в вашому будинку побачить зарозумілого, неприступного, гордовиту і зарозумілого кота.

Ці види кішок дуже розумні і кмітливі. Для привчання їх до чого-небудь досить зробити кілька зауважень і результат не змусить довго чекати. Це обумовлено їх вродженою інтелігентністю, своєрідним характером. Також слід сказати, що виховання абіссінської кішки починається з раннього дитинства. Оскільки якщо упустити цей момент, то Вам буде складно впоратися з їх характером.

Тепер хотів би розповісти про кішку цього виду. Вона порівняно з котами має невелике зростання, але і при цьому володіє аристократичною поставою. Також іноді спостерігаючи за кішкою, може здатися, що вона завжди прислухається і не втрачає пильності.

Хотів би сказати ще, що ці види кішок мають своєрідний забарвлення. Якщо подивитися на один волосок, то ви виявите, що він має три кольори. Але, проте, при такому великому наявність квітів шерсть виглядає як би одноколірною. Бувають, звичайно, деякі відхилення за кольором, але вони ролі не особливо грають. В основному бувають лапи, живіт злегка світліше, ніж основний забарвлення. Тепер друзі я думаю ви непогано знаєте про абіссінської кішки і може бути заведете собі таку.

Популярність: 9%

  • Головна
  • Види кішок