Привіт друзі. А скажіть, ви знаєте хто такий кіт Боб? Чи може, чули про нього, чи, може, бачили його фотографії? Ні? Тоді сідайте зручніше, я постараюся розповісти вам про цьому чудовому кота.

А я почну розповідь ось з чого. Жив-був один вуличний музикант, і звали його Джеймс Боуен. І ось кілька років тому він перебував у глибокій депресії. Заробітку стабільного практично не було. Виконувані пісні на вулицях Лондона не приносили особливо високих гонорарів. Він знаходився практично на самому краю відчаю. І все змінилося в один.

Одного разу біля під’їзду свого будинку він побачив одного рудого кота, який був сильно поранений. Мабуть після сутички з іншим котом. У нанесені рани вже потрапила інфекція і якщо м’яко сказати, то кіт не особливо себе добре почував.

Музикант не залишив кота в біді, відніс у ветеринарну клініку і сплатив необхідний курс лікування. І можна сказати з почуттям виконаного обов’язку хотів залишити кота. Але не тут, то було.

А що ж кіт Боб?

До того часу, коли лікування закінчувалося, кіт придбав ім’я. Джеймс Боуен просто назвав його — Боб. І ось день виписки. І тут сталося несподіване. Кіт Боб не захотів розлучатися зі своїм спасителем і пішов за ним. Музикантові нічого не залишалося, як прийняти кота і стати йому дбайливим господарем.

І ось тут кіт починає допомагати своєму господареві. Поки Джеймс виконує пісні і продає газети, Боб активно допомагає йому. Він іноді виконує якісь трюки або просто сидить на стопку газет з зав’язаним шарфом. Треба сказати, зав’язані шарфи йому на шиї особливо подобаються.

Перехожі не можуть пройти повз, не подивившись чи не погладивши такого красеня. Одночасно вони також купують газету або просто кидають дріб’язок у відкритий футляр гітари.

З того моменту як у Джеймса Боуена з’явився Боб його доходи значно почали зростати. Їм на пару вдавалося заробляти близько 50 фунтів в день. Більш того у нього пройшла депресія і він був готовий до нових творчим планам які були вже не за горами.

Кіт Боб стає героєм книги

Одного разу по вулиці міста йшла Мері Панчос, яка була по своїй професії літературним агентом. Поспілкувавшись з Джеймсом, дізнавшись цю дивовижну історію, вона зробила йому несподівану пропозицію. А саме написати книгу про свого друга і партнера Бобі. Джеймс подумав-подумав і приступив до роботи.

На написання книги пішло близько півроку. І ось у березні 2012 року книга була представлена читачам. Викладена історія дуже сподобалася читачам і принесла авторові не лише популярність, але і деяку фінансову стабільність.

До сьогоднішнього дня книга вже перекладена на 18 мов світу і є справжнім бестселером. Кіт Боб відплатив своєму рятівникові, став його другом і партнером. І тепер от і не вір, що випадкових зустрічей не буває.

Популярність: 60%

  • Головна
  • Цікаві новини