Доброго дня дорогі друзі. І сьогодні я з вами хотів поговорити ось на яку тему. І забігаючи наперед можу сказати тема досить непроста. Що робити, якщо на вас напала кішка і чому вона це зробила? Можна сказати, розберемо цю проблему дуже досконально.

І так. Напад кішки — це вихід котячої агресії. У більшості випадків це відбувається в тому випадку, якщо людина опиняється в потрібному місці і невідповідний час. Наприклад, спостерігає за бійкою двох особин і, більше того, намагається їх розборонити. Результатом стає напрям агресії кота або кішки на нього. І при цьому по своїй натурі кішка зовсім не агресивна істота. Як потім розповідали багато власників кішок, що укуси та подряпини на руках вони отримали саме коли намагалися втрутитися в бій двох забіяк кішок. Також бували випадки, коли агресія вихованців виходила на своїх господарів, які занадто близько намагалися підійти до місця сутички. Результатом ставали укуси і подряпини.

А чому кішка напала несподівано?

А ще траплялися напади вже після бою. Адже якщо ви не знаєте, дорогі друзі, що кішка в збудженому стані після бою або дрібної сутички може перебувати кілька годин поспіль. І будь-незвичайний запах, пронизливий звук, прихід незнайомих людей відразу ж призводить котячу психіку занепокоєння, яке в свою чергу поступово переростає в агресію. При впливі декількох негативних факторів ефект агресії виявиться значно швидше.

А що робити, що б не нападала кішка?

Ну, тут йдеться, варто звернутися до науки. Проведені дослідження фахівцями Пенсільванського університету за поведінкою тварин показали дуже цікаві результати. Кінцевим результатом досліджень стала розробка програми по уникненню таких агресивних дій з боку вихованців.

І так. Насамперед, слід зважаючи на обставини, фактори, які можуть спровокувати агресивні дії кішки. І визначивши їх, ні в якому разі не слід піддавати кішку впливу ними.

Як же рекомендовано не намагатися впливати на кішку або заспокоювати її. Адже при появі перших ознак агресивних дій, а саме бурчання, різке махання хвостом, скуйовджена шерсть, шипіння, то слід залишити її. Кішка поступово перейде на інше, наприклад на вилизування шерсті, і її агресія пропаде.

Ось, мабуть, такі друзі не хитрі поради допоможуть вам уникнути агресії кішки. І багато в чому буде залежати від нас поведінку вихованця. І якщо раптом на вас напала кішка, то слід подумати, а що спонукало її це зробити і як у майбутньому це уникнути.

Популярність: 13%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів